Díjazott szerzők

Máté Bence
Az Év Ifjú Természetfotósa
Máté Bence
Dombóvári Tibor
Az Év Természetfotósa
Dombóvári Tibor
Nagy Csaba
Az Év Természetfotósa
Nagy Csaba

Kiállított képek

Az Év Természetfotója
Itt repül a kismadár

Nagy Csaba

Dicséretre méltó
Fényfürdő

Daróczi Csaba

Dicséretre méltó
Erdei hangulat

Réti Zoltán

Dicséretre méltó
Pókháló gyöngyszem

Radisics Milán

Dicséretre méltó
Vándor-fonalascsiga

Násfay Béla

Dicséretre méltó
Kökörcsinpár

Mészáros András

Dicséretre méltó
Erdei csendélet

Krizák István

Dicséretre méltó
Fenyősorok

Krivánszky Ádám

Dicséretre méltó
Indulási maximum

Jakab Tibor

Dicséretre méltó
Balkanyar

Buday Ádám

Dicséretre méltó
Pillangók csókja

Somodi Ferenc

Dicséretre méltó
Párás reggel

Bozsér Orsolya

Dicséretre méltó
Sínen vagyunk I.

Antli István

Dicséretre méltó
Sete-suta

Nagy Gábor

Dicséretre méltó
Márciusi alkony

Nagy Csaba

Dicséretre méltó
Párban

Horváth Gábor

Dicséretre méltó
Korcula

Kiss Gábor

Dicséretre méltó
A kelet varázsa

Bartha Csaba

Dicséretre méltó
A varázslat két percig...

Suhayda László

Dicséretre méltó
Erdei mese

Gyarmati Csaba

A Vadon természetvédelmi magazin különdíja
Én is kérek

Nagy Csaba

A Kodak Magyarország Kft. különdíja
Telihold

Nagy Csaba

A Tudományos Újságírók klubjának különdíja
4x-es tükörkép

Máté Bence

A TermészetBÚVÁR magazin különdíja; Legjobb búvármerüléssel készült kép
Tükörkép

Krizák István

A Természet Világa tudományos ismeretterjesztő folyóirat különdíja
Halszem

Dombóvári Tibor

A Nimród Vadászújság különdíja
Gyulaj

Berta Béla

A naturArt, Dr.Tildy Zoltán különdíja
Héja

Máté Bence

A Magyar Természettudományi Társulat különdíja
Leszálló kanalas

Túróczi Tibor

A Magyar Fotóművészek Szövetsége (MFSZ) különdíja
Jégarc

Horváth Gábor

Dicséretre méltó
Leszállópálya

Dombóvári Tibor

Dicséretre méltó
Dávid

Bunya Zoltán

Dicséretre méltó
Libasor

Kiss Gábor

Dicséretre méltó
Ifjú ravaszdi

Réti Zoltán

Dicséretre méltó
Lileszerelem I.

Daróczi Csaba

A NIMRÓD fotóklub különdíja
Szeptemberi köd

Nagy Csaba

Dicséretre méltó
Alapozás

Bauer Norbert

Dicséretre méltó
Sárkány

Kerekes M. István

Dicséretre méltó
Vörösnyakik

Szabó László

Dicséretre méltó
Himnusz a Holdhoz

Tuba Zoltán

Dicséretre méltó
Korzikai naplemente

Batár Zsolt

1. Kezünkben a föld

1. díj
Vadászok I.

Dombóvári Tibor

2. díj
Önarckép

Nagy Csaba

2. Madarak és viselkedésük

1. díj
Repülő hal

Nagy Csaba

2. díj
Halász a léknél I.

Nagy Csaba

2. díj
Halász a léknél III.

Nagy Csaba

2. díj
Halász a léknél IV.

Nagy Csaba

3. Emlősök és viselkedésük

1. díj
Légitámadás

Gyarmati Csaba

2. díj
Lapátos

Berta Béla

4. Állatok viselkedése

1. díj
Bohóchalak

Dombóvári Tibor

2. díj
Pillangótánc

Somodi Ferenc

5. Állatok szemtől szemben

1. díj
Szirticápa

Dombóvári Tibor

2. díj
Kékes zöld

Jakab Tibor

6. Vadon élő növények és gombák

1. díj
Alpesi flóra

Erdei Norbert

2. díj
Bókolók

Réti Zoltán

7. Kompozíció és forma

1. díj
Tüzes jég

Horváth Gábor

2. díj
Bronzkor

Bartha Csaba

8. Tájaink

1. díj
Karókatonák

Csernai Ádám

2. díj
Felhőben

Gyarmati Csaba

9. A víz az élet forrása

1. díj
Bemozdulás

Máté Bence

2. díj
Cseppkő

Tuba Zoltán

10. Élet a vízfelszín alatt

1. díj
Víz alatti táj

Dombóvári Tibor

2. díj A FUJIFILM Magyarország Kft. különdíja
Cím nélkül

Dombóvári Tibor

11. Napnyugta

1. díj
Anyahajó

Antli István

2. díj
Pirkadatkor

Kiss Gábor

12. Ifjúsági kategória

1. díj
Kakukk

Máté Bence

2. díj
Kormorán

Máté Bence

Kiállított képek
Itt repül a kismadár

Nagy Csaba

1. Kezünkben a föld
Vadászok I.

Dombóvári Tibor

2. Madarak és viselkedésük
Repülő hal

Nagy Csaba

3. Emlősök és viselkedésük
Légitámadás

Gyarmati Csaba

4. Állatok viselkedése
Bohóchalak

Dombóvári Tibor

5. Állatok szemtől szemben
Szirticápa

Dombóvári Tibor

6. Vadon élő növények és gombák
Alpesi flóra

Erdei Norbert

7. Kompozíció és forma
Tüzes jég

Horváth Gábor

8. Tájaink
Karókatonák

Csernai Ádám

9. A víz az élet forrása
Bemozdulás

Máté Bence

10. Élet a vízfelszín alatt
Víz alatti táj

Dombóvári Tibor

11. Napnyugta
Anyahajó

Antli István

12. Ifjúsági kategória
Kakukk

Máté Bence

1. Kezünkben a föld
Önarckép

Nagy Csaba

2. Madarak és viselkedésük
Halász a léknél I.

Nagy Csaba

2. Madarak és viselkedésük
Halász a léknél III.

Nagy Csaba

2. Madarak és viselkedésük
Halász a léknél IV.

Nagy Csaba

3. Emlősök és viselkedésük
Lapátos

Berta Béla

4. Állatok viselkedése
Pillangótánc

Somodi Ferenc

5. Állatok szemtől szemben
Kékes zöld

Jakab Tibor

6. Vadon élő növények és gombák
Bókolók

Réti Zoltán

7. Kompozíció és forma
Bronzkor

Bartha Csaba

8. Tájaink
Felhőben

Gyarmati Csaba

9. A víz az élet forrása
Cseppkő

Tuba Zoltán

10. Élet a vízfelszín alatt
Cím nélkül

Dombóvári Tibor

11. Napnyugta
Pirkadatkor

Kiss Gábor

12. Ifjúsági kategória
Kormorán

Máté Bence